تاریخ انتشار :جمعه ۲۷ فروردین ۹۵.::. ساعت : ۱۲:۱۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

۲۹ فروردین ماه جاری یادواره شهدا با موضوع «ارتش و دفاع مقدس» در منجیل برگزار می‌شود.

حسین داداشی  در جمع فرماندهان و مدیران دستگاه‌های اجرایی گیلان با اشاره به برنامه‌ریزی برای برگزاری ۱۶ یادواره تخصصی شهدا در شهرستان‌ها اظهار کرد: ۱۷ فروردین ماه جاری یادواره شهدای رودسر با موضوع «زن و دفاع مقدس» برگزار شده است.

وی به برگزاری هشت یادواره شهدا در شهرستان‌های رودسر، صومعه‌سرا، آستارا، املش، فومن، بندر انزلی، تالش و آستانه‌اشرفیه تاکنون اشاره کرد و افزود: ۲۹ فروردین ماه جاری یادواره شهدا با موضوع «ارتش و دفاع مقدس» در منجیل برگزار می‌شود.

مشاور ارشد محمدعلی نجفی استاندار گیلان از برگزاری یادواره شهدا با موضوع «آزادگان و دفاع مقدس» در ۳۰ فروردین ماه جاری در شفت خبر داد و بیان کرد: سردار علی فضلی جانشین سازمان بسیج مستضعفان سخنران مراسم مذکور است.

داداشی با بیان اینکه یادواره شهدا با موضوع «کمک‌های مردمی و دفاع مقدس» در ۳۱ فروردین ماه جاری برگزار می‌شود، تصریح کرد: مراسم مذکور در مصلای شهر رشت تدارک دیده شده است.

وی از برگزاری یادواره شهدا با موضوع «پدران آسمانی» در دوم اردیبهشت ماه امسال در سیاهکل خبر داد و گفت: پنجم اردیبهشت ماه امسال یادواره شهدا با موضوع «مساجد و دفاع مقدس» در ماسال برگزار می‌شود.

مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان به برگزاری یادواره شهدا با موضوع «اهل تسنن و دفاع مقدس» در هفتم اردیبهشت ماه امسال در شفت اشاره کرد و یادآور شد: هشتم اردیبهشت ماه امسال یادواره شهدا با موضوع «شعر و دفاع مقدس» در لنگرود برگزار می‌شود.

داداشی با اشاره به اینکه آخرین یادواره شهدای شهرستانی در راستای نخستین کنگره ملی ۸ هزار شهید گیلان در لاهیجان برگزار می‌شود، اظهار کرد: نهم اردیبهشت ماه امسال مراسم مذکور با سخنرانی سردار علی عبدالهی معاون آماد و پشتیبانی و تحقیقات صنعتی ستاد کل نیروهای مسلح برگزار می‌شود.

وی به اتفاق‌های خوب در برگزاری یادواره‌های شهرستانی اشاره کرد و گفت: همدلی و هماهنگی لازم بین دستگاه‌های اجرایی وجود دارد.

این مسئول، یادواره‌های شهرستانی را بستری برای فضاسازی برگزاری نخستین کنگره ملی ۸ هزار شهید گیلان در اردیبهشت ماه امسال دانست و خاطرنشان کرد: برگزاری چهار اجلاسیه در کنگره مذکور پیش‌بینی شده است.

 

این مطلب در 24 ساعت اخیر 5 بار بازدید شده

دیدگاه خود را به ما بگویید.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A