تاریخ انتشار :سه شنبه ۷ شهریور ۹۶.::. ساعت : ۱۰:۱۳ ب.ظ
فاقددیدگاه

کاهش وزن ۲۰ کیلویی این بازیگر زن ایرانی

باران کوثری در جدیدترین ساخت سهیل بیرقی فوتبالیست میشود . این بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان برای ایفای نقش در این فیلم سینمایی کاهش وزن شدیدی را تجربه کرد. باران کوثری پیش از این در فیلم سینمایی هفت ماهگی به ایفای نقش پرداخته بود.فیلمبرداری فیلم سینمایی عرق سرد به کارگردانی و نویسندگی سهیل بیرقی که از اواخر تیر ماه آغاز شده بود پس از ۴۰ جلسه فیلمبرداری به پایان رسید.

کاهش وزن 20 کیلویی این بازیگر زن ایرانی (عکس)

نخستین عکس از باران کوثری در نقش یک فوتبالیست در فیلم عرق سرد به کارگردانی سهیل بیرقی منتشر شد. ظاهرا باران کوثری برای بازی در این نقش ٢١ کیلو گرم وزن کم کرده است.جدیدترین ساخته ی کارگردان فیلم «من» با بازی باران کوثری، امیر جدیدی، لیلی رشیدی،هدی زین العابدین و سحر دولتشاهی پیش بینی می شود با سپری کردن مراحل آماده سازی، در جشنواره ی فیلم فجر رونمایی شود.

کاهش وزن 20 کیلویی این بازیگر زن ایرانی (عکس)

تدوین فیلم «عرق سرد» که همزمان با فیلمبرداری توسط بهرام دهقانی آغاز شده بود،این روزها آخرین مراحل نهایی را سپری می کند.سهیل بیرقی نویسنده و کارگردان، کامران حجازی مجری طرح و مدیر تولید، فرشاد محمدی مدیر فیلم برداری،مهدی صالح کرمانی صدابردار، ایمان امیدواری طراح چهره پردازی، دستیار اول کارگردان:محمدرضا کشمیری، جلوه های ویژه کامپیوتری:سینا قویدل، امیرحسین شجاعی عکاس و مهدی داوری به عنوان تهیه کننده از عوامل اصلی هستند که در تولید این فیلم همکاری دارند.

 

دیدگاه خود را به ما بگویید.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A