امروز: سه شنبه, ۲۱ آذر , ۱۳۹۶

کانون، توسعه‌گرا و تحول‌آفرین است

کانون، توسعه‌گرا و تحول‌آفرین است

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، میرشمس مومنی زاده در دیدار با مدیر‌کل کانون استان گیلان که به منظور نیاز‌سنجی و بهره‌گیری از ظرفیت‌های شهرستان درجهت توسعه‌ی فعالیت‌های فرهنگی صورت‌گرفت، اظهارداشت: به کار فرهنگی در تمامی سطوح و طبقات اعتقاد داریم و در این مسیر از فعالیت‌های هدف‌مند کانون پرورش فکری حمایت می کنیم. فرماندار […]


به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، میرشمس مومنی زاده در دیدار با مدیر‌کل کانون استان گیلان که به منظور نیاز‌سنجی و بهره‌گیری از ظرفیت‌های شهرستان درجهت توسعه‌ی فعالیت‌های فرهنگی صورت‌گرفت، اظهارداشت: به کار فرهنگی در تمامی سطوح و طبقات اعتقاد داریم و در این مسیر از فعالیت‌های هدف‌مند کانون پرورش فکری حمایت می کنیم.

فرماندار انزلی، آگاه‌سازی و ارتقای توان‌مندی‌های نسل کودک و نوجوان را لازمه‌ی توسعه‌ی همه‌جانبه عنوان‌کرد و گفت: درجامعه اسلامی چنان‌چه بخواهیم برای پرورش حس دینی و انتقال آموزه‌های متناسب با موازین اسلامی تلاش‌ کنیم، می بایست آینده‌سازان را به عنوان نخستین اولویت مد نظر قراردهیم.

وی افزود: شخصیت هرانسان در کودکی و نوجوانی شکل می گیرد و از این رو می بایست   با توجه ویژه به نیاز‌های این نسل برنامه‌ریزی کرده و در جهت پایدار‌سازی آموزش‌ها در جامعه گام‌برداریم.   

تاکید براهمیت، به‌سازی فضا‌های آموزشی و هم‌چنین ضرورت تجهیز مراکز فرهنگی هنری از دیگر محور‌های سخنان مومنی زاده طی این نشست بود و وی ضمن ابراز علاقه‌مندی به حضور در فعالیت‌های مراکز فرهنگی هنری کانون شماره ۱ و ۲ بندر‌انزلی، از افزایش همکاری‌های متقابل استقبال‌کرد.

مدیر‌کل کانون استان گیلان نیز طی این دیدار که درمحل فرماندار شهرستان بندرانزلی صورت‌گرفت، ضمن قدردانی از نگاه ویژه ‌فرماندار به حوزه‌ فرهنگ گفت: توسعه‌ی سیاسی، اقتصادی و اجتماعی، نیازمند توسعه فرهنگی است و در این میان هم‌گرایی و هم‌افزایی دستگاه‌های اجرایی می تواند تاثیر‌گذار باشد.

اسفندیار ضیائی پیشینه و جایگاه کانون درمیان خانواده‌ها را مورد توجه قرار داد و با بیان این‌که اعتماد مردم اساس هرفعالیت‌ فرهنگی است، تصریح‌کرد: چنان‌چه این باور، همراهی افزون‌تر دستگاه‌های اجرایی را به دنبال داشته‌باشد، در تحقق اهداف فرهنگی اثر‌ بخش‌خواهد بود.

اشاره به  نقش امنیت حاکم برجامعه درپیش‌برد برنامه‌های فرهنگی و هم‌چنین ضرورت برنامه‌محوری، دیگر بخش‌سخنان ضیائی محسوب‌ می‌شد و وی با مهم‌ توصیف‌کردن معرفی هرچه بیشتر کانون به جامعه افزود: تشکیل کمیته کودک و نوجوان در شهرستان‌ها نیز ازجمله برنامه‌های ثمر‌بخشی است که می تواند به تحقق اهداف کمک کند.

اشاره به ظرفیت‌های گسترده کانون و هم‌چنین گستره‌ی فعالیت‌های این مجموعه‌ی فرهنگی ازدیگر محور‌های سخنان اسفندیارضیائی بود و وی با مهم ارزیابی‌کردن افزایش‌ فضا‌های آموزشی، تجهیز و به‌سازی مراکز فرهنگی هنری گفت: این امربه یقین در ارتقای سطح کمی و کیفی فعالیت‌های کانون تاثیر‌گذارخواهد‌بود.

بازدید مسوولان کانون از مرکز فرهنگی هنری شماره ۱ کانون بندرانزلی و هم‌چنین حضور در غرفه دست‌آورد‌های اعضا و مربیان کانون شماره ۲ این شهرستان در نمایشگاه هفته پژوهش و فن‌آوری، بخش پایانی برنامه‌های این روز به شمار می‌رفت.

این مطلب در 24 ساعت اخیر 4 بار بازدید شده

مطالب پیشنهادی مرتبط

  • علل کاهش تیراژ روزنامه‌ها چیست؟ +نمودارعلل کاهش تیراژ روزنامه‌ها چیست؟ +نمودار

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار و مطالب سایت

این سایت متعلق به گروه خبری منجیل خبر می باشد
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A