تاریخ انتشار :یکشنبه ۲۲ مرداد ۹۶.::. ساعت : ۲:۳۰ ق.ظ
فاقددیدگاه

پدر شهید حججی:محسن درمکتب حسین بزرگ شد

 

‘محمدرضا حججی’ شنبه شب در گفت و گو با خبرنگاران، افزود: شهادت محسن ما، برای جوانان الگو شد و ثابت کرد که در این دوران ماهواره ها و فضا های مجازی نیز می شود جوانانی عاشق اسلام ، قرآن، اهل بیت و میهن تربیت کرد.
وی گفت: من خدا را شاکرم که همچنیین فرزندانی به من داده که عاشق ائمه،اهل بیت و امام حسین(ع) هستند.
وی درباره وداع آخر این شهید با خانواده گفت: محسن دفعه دوم که می خواست به سوریه اعزام شود، با حالتی خاص از من و مادر و خواهرانش خدا حافظی کرد، احساس کردم که این دفعه محسن به آرزویش که همان شهادت است می رسد.
پدر شهید حججی گفت: خداوند به ما دو پسر و سه دخترداده که برکت زندگی ما هستند که یکی از آنها در راه خدا ودفاع از حرم به شهادت رسید .
به گزارش ایرنا، شهید مدافع حرم محسن حججی ۲۵ ساله اهل نجف آباد اصفهان، عضو لشکر زرهی هشت نجف اشرف بود که اعضای گروهک تروریستی داعش درسوریه پس از به اسارت درآوردن او سرازپیکر پاکش جدا کردند.
شهید حججی از اعضای موسسه شهید احمد کاظمی بود که درمحرومیت زدایی درمناطق فقیر کشور حضور فعال داشت. از این شهید فرزندی دو ساله به نام علی به یادگارمانده است.
شهرستان نجف آباد با ۳۳۰ هزار نفر جمعیت در ۳۰ کیلو متری غر ب اصفهان قرار دارد . این شهرستان ۲ هزار و ۵۰۰ شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است .

نام:
ایمیل گیرنده:
برای ارسال به چندین ایمیل از علامت , استفاده کنید

Captcha:

 

این مطلب در 24 ساعت اخیر 10 بار بازدید شده

دیدگاه خود را به ما بگویید.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A