تاریخ انتشار :جمعه ۲۲ دی ۹۶.::. ساعت : ۱:۰۰ ق.ظ
فاقددیدگاه

واکنش گل‌محمدی به برکناری از هدایت تراکتورسازیواکنش گل‌محمدی به برکناری از هدایت تراکتورسازی

سرمربی تراکتورسازی در نشست خبری پس از بازی برابر نفت تهران به شایعه اخراجش واکنش نشان داد.

به گزارش ایلنا، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پس از شکست مقابل نفت تهران اظهار داشت: شکست تلخی بود؛ تیم حریف با ۱۰ نفره در دفاع بود و ما باید از موقعیت‌های خوبی که بدست آوردیم استفاده می‌کردیم، اما خیلی راحت آنها را از دست دادیم. این نتیجه کار را برای ما خیلی سخت کرد چون احتیاج به بُرد داشتیم و برای ۳ امتیاز به میدان آمده بودیم. درباره این بازی نمی‌توانم صحبت کنم؛ شکست تلخی بود و از هواداران عذرخواهی می‌کنم. امیدوارم تراکتورسازی در ادامه امتیازت از دست رفته را جبران کند.


سرمربی تراکتورسازی درخصوص شعارهای هواداران که خواستار برکناری او شدند، گفت: در این مدت گزینه‌های زیادی برای جایگزینی من مطرح شد و همین موضوع تمرکز را از تیم ما گرفت. فشارهای زیادی را در نیم فصل دوم تحمل کردیم و همین فشارها به بازیکنان هم انتقال پیدا کرد. به دنبال کم کردن فشارها بودیم اما موفق نشدیم. نمی‌خواهم درباره این بازی صحبت کنم، چیزی که مشخص است خوب نتیجه نگرفتیم و بازی را باختیم.


او ادامه داد: در هر صورت من یک مربی حرفه‌ای هستم و با باشگاه قرارداد دارم، نظر باشگاه مهم است، هر تصمیمی باشگاه بگیرد، اطاعت می‌کنم. فوتبال همین است، یک روز خوب و یک روز بد دارد. یک روز تشویق و یک روز توهین، تمام این مسائل در مربیگری فوتبال طبیعی است.

این مطلب در 24 ساعت اخیر 15 بار بازدید شده

دیدگاه خود را به ما بگویید.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A