امروز: سه شنبه, ۲۱ آذر , ۱۳۹۶

همکاری دو سویه حمایت از سرمایه گذاران منطقه آزاد بندرانزلی و تامین اجتماعی گیلان بررسی شد

همکاری دو سویه حمایت از سرمایه گذاران منطقه آزاد بندرانزلی و تامین اجتماعی گیلان بررسی شد

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، جمیل حق پرست مدیرکل تامین اجتماعی استان گیلان با بیان خدمات و برنامه های نوین سازمان درعرصه های غیرحضوری، بر صیانت از نیروهای کار شاغل و سرمایه گذاری های صورت گرفته در این منطقه تاکید نموده و تامین منابع مناسب از طریق انجام تکالیف قانونی کارفرمایان را برای تحقق […]


به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، جمیل حق پرست مدیرکل تامین اجتماعی استان گیلان با بیان خدمات و برنامه های نوین سازمان درعرصه های غیرحضوری، بر صیانت از نیروهای کار شاغل و سرمایه گذاری های صورت گرفته در این منطقه تاکید نموده و تامین منابع مناسب از طریق انجام تکالیف قانونی کارفرمایان را برای تحقق اهداف تعهداتی تامین اجتماعی الزامی برشمرد.

مسرور مدیرعامل منطقه آزاد بندرانزلی نیز طی سخنانی با تاکید بر افزایش حجم امور این مجموعه و توسعه زیرساختها و افزایش پیمان ها و تعداد کارگاه ها و بیمه شدگان، خواستار تقویت شعبه اقماری تامین اجتماعی و تنوع خدمات ارائه شده گردید.

در این دیدار ضمن اشاره بر تداوم راهکارهای خوب و همکاری های دو سویه، از منطقه آزاد به عنوان فرصتی مناسب جهت توسعه استان یاد شده و بر ضرورت توجه ویژه و نگاه متفاوت به فعالیت های اقتصادی منطقه بمنظور حمایت از سرمایه گذاران تاکید شد.

رسیدگی به امور پیمانکاران ومتولیان امور اجرایی در کارگاههای ساختمانی منطقه در پروژه های در حال احداث وتعیین تکلیف محاسبات حق بیمه از محل ١۵ درصد عوارض از جمله اساسی ترین موضوعات نقد شده دراین مذاکرات بود.

در ادامه این نشست مدیرکل استان ضمن بازدید از شعبه اقماری فعال در این مجموعه با همکاران دیدار نمود.

مدیرکل استان در این بازدید با تاکید بر ضرورت درک متقابل بین صف و ستاد با تشریح نقش و مسوولیت هر فرد، خواستار استفاده مطلوب از بستر و فرصت موجود در منطقه آزاد گردید.

این مطلب در 24 ساعت اخیر 2 بار بازدید شده

مطالب پیشنهادی مرتبط

  • عکس: وقتی برف و کولاک ایران در گینس ثبت شد!عکس: وقتی برف و کولاک ایران در گینس ثبت شد!

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار و مطالب سایت

این سایت متعلق به گروه خبری منجیل خبر می باشد
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A