تاریخ انتشار :پنج شنبه ۲۶ بهمن ۹۶.::. ساعت : ۳:۱۱ ق.ظ
فاقددیدگاه

نوجوانان ایران در مسابقات تکواندوی بین‌المللی ترکیه ۲۴ مدال کسب کردندنوجوانان ایران در مسابقات تکواندوی بین‌المللی ترکیه ۲۴ مدال کسب کردند


ورزش > کشتی و رزمی – همشهری آنلاین:
رقابت‌های نوجوانان تکواندوکار در تورنمنت بین‌المللی ترکیه به پایان رسید و نوجوانان کشورمان موفق به کسب ۲۴ رنگارنگ شدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، پنجمین دوره تورنمنت بین‌المللی ترکیه از روز یکشنبه ۲۲ بهمن ‌ماه با حضور ۲۴۰۰ شرکت‌کننده در دو بخش کیوروگی و پومسه و در سه رده سنی نونهالان، نوجوانان و بزرگسالان به مدت ۴ روز پیگیری می‌شود که از این تعداد ۷۰۱ نفر (۳۸۵ پسر – ۳۱۶ دختر) در رده سنی نوجوانان حضور دارند.

تیم‌های ملی تکواندوی نوجوانان دختر و پسر کشورمان که با تصمیم کادر فنی و برای حضوری قدرتمند در مسابقات کسب سهمیه المپیک و قهرمانی نوجوانان جهان ۲۰۱۸، در تورنمنت بین‌المللی ترکیه (G1) شرکت کردند، موفق به کسب ۱۴ مدال طلا، ۶ نقره و ۴ برنز شدند.

نوجوانان دختر نیز ۶ مدال طلا توسط مهلا مومن‌زاده، غزل سلطانی، مبینا شاکری، کیمیا همتی، آناهیتا توکلی و ولی‌نژاد، ۳ نقره توسط مهسا کیا دلیری، مریم حاجی علیزاده و نرگس میرنورالهی) و ۲ برنز توسط یلدا رنجبر و مبینا کلی‌وند را به خود اختصاص دادندد. زهرا علیزاده، مریم ملکوتی‌خواه، فاطمه جعفری و کوثر اساسه نیز موفق به کسب مدال نشدند.

فاطمه صفرپور به عنوان سرمربی، نیلوفر صفریان، سیده زهرا حسینی، زهرا باباخانلو به عنوان مربی و لیلا سلیمی به عنوان مربی بدنساز هدایت این تیم را برعهده داشتند.

تیم ‌ملی نوجوانان پسر کشورمان نیز در این رقابت‌ها موفق به کسب ۸ مدال طلا توسط حسین لطفی، امیر ولی‌پور، امیرسینا بختیاری، حامد اصغری، محمدمهدی عمادی، امیرحسین بهرآبادی، محمدعلی خسروی و نیما مهرعلی، ۳ نقره توسط امیرحسین مهاجری، اشکان زحمت‌کشان و محمد خانی و ۲ برنز توسط آرین آرش و عرفان مرادی شد. ابوالفضل حاتمیان و علیرضا یعقوب‌تبار نیز از کسب مدال بازماند.

وحید عبدالهی به عنوان سرمربی، رشید فتاحی به عنوان مربی و وحید ناصری به عنوان مربی بدنساز کادر فنی تیم پسران را تشکیل می‌دادند. محمدرضا زوار نیز مدیرفنی تیم بود.

بدین ترتیب جمع مدال‌های دختران به ۱۱ و جمع مدال‌های پسران به ۱۳رسید.

تیم تکواندو

 

این مطلب در 24 ساعت اخیر 13 بار بازدید شده

دیدگاه خود را به ما بگویید.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A