تاریخ انتشار :جمعه ۲۶ آذر ۹۵.::. ساعت : ۱:۱۸ ب.ظ
فاقددیدگاه

آمریکا ادعای مبارزه با داعش را دارد / آزادسازی حلب آتشی در بین انگلیسی ها برافروخته است

این مطلب در 24 ساعت اخیر 3 بار بازدید شده

منجیل خبر -حجت الاسلام والمسلمین سیداعلا خضری در خطبه های عبادی و سیاسی جمعه شهر منجیل که با حضور مردم ولایی این شهر در مسجد طاهریه برگزار شد، ضمن توصیه نمازگزاران به تقوای الهی، به اهداف رسالت نبی مکرم اسلام اشاره کرد و گفت: نبی مکرم اسلام(ص) زمانی در حجاز مبعوث به رسالت شد که جنایت، غارت و انحطاط در این سرزمین به اوج خود رسیده بود.

وی با اشاره به نشانه های تولد پیامبر اسلام(ص)، ادامه داد: شکافته شدن ایوان کسری، خاموش شدن آتشکده فارس بعد هزاران سال، خشک شدن دریاچه ساوه از نشانه های ولادت پیامبر اسلام است.

خطیب جمعه منجیل، بیان داشت: خدا پرستی و جلوگیری از زنده به گور کردن دختران در سرلوحه رسالت پیامبر(ص) بود.

وی به مسئولین نظام جمهوری اسلامی ایران نسبت به وسوسه های شیطانی هشدار داد و بیان کرد: بزهک کردن سربازان شیطان برای به دام انداختن مومنان از وسوسه های شیطان است که باید از آن بر حذر بود.

حجت الاسلام خضری افزود: عده ای خود را بزهک می کنند و در پاساژها ول می گردند و چشم چرانی می کنند که باید از آن ها دوری کرد.

وی با اشاره به در پیش بودن انتخابات، بیان نمود: تفرقه از دیگر تیرهای شیطان است که در انتخابات بیشتر نمود می یابد لذا از ایجاد تفرقه باید دوری کرد.

امام جمعه منجیل، در خطبه های دوم نماز جمعه ابراز کرد: خادم مردم بودن برای فرماندار و نماینده، مسئولان و نیروی های نظامی و انتظامی باید یک ارزش باشد.

وی با اشاره به پیروزی و آزادی حلب بیان نمود: سوریه پل عظیمی برای مقاومت و آبرویی است برای ماست به همین خاطر است که با آزاد سازی حلب استکبار ماتم و انگلستان آتش گرفته است.

حجت الاسلام خضری، گفت: جیش الاسلام عربستان، احرار شام قطر، جیش الاحر ترکیه، لشگر آزاد دموکراتیک آمریکا همه برای نبرد در جبهه مقاومت به سوریه آمده اند.

وی ادامه داد: آمریکا ادعای مبارزه با داعش را دارد اما به جبهه مقاومت حمله می کند و برای داعش اسلحه و لباس می رساند.

خطیب جمعه منجیل، ایستادگی در جبهه مقاومت و آزادی حلب را شاهکار و معجزه دانست و گفت: این افتخار به دلیل رشادت های جوانان ایران زمین است.

وی با اشاره به مناسبت هفته، سالروز وحدت حوزه و دانشگاه و روز راهداری را گرامی داشت و ادامه داد: همه باید مواظب تفرقه شیعه و سنی که از توطئه های دشمن است باشند.

{در نماز جمعه امروز شهر منجیل فرماندار ، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان، فرمانده نیروی دریایی منجیل ، رئیس شبکه بهداشت شهرستان رودبار ، نیروهای راهداری و اورژانس ۱۱۵ نیز حضور داشتند.

مولودی خوانی بین نماز توسط مداح اهل بیت عصمت و طهارت کربلائی علی جمالی اجرا شد.}
عکس  – قربانعلی رضایی خبر – زیتون خبر

 

مطالب پیشنهادی مرتبط

دیدگاه خود را به ما بگویید.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A