امروز: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶

فرماندار رودبار : مسکن مهر در شهرستان رودبار مورد بی مهری قرار گرفته است

فرماندار رودبار  : مسکن مهر در شهرستان رودبار مورد بی مهری قرار گرفته است

منجیل خبر – اسماعیل میر غضنفری فرماندار شهرستان رودبار در نشست شورای مسکن شهرستان رودبار گفت: مسکن مهر در این شهرستان مورد بی مهری قرار گرفته است و اقدامات اجرا شده به اندازه تعهدات داده شده نیست. میرغضنفری افزود: برغم اعلام قبلی در خصوص افتتاح پروژه های مسکن مهر، تا زمان تکمیل این پروژه همراه […]

منجیل خبر – اسماعیل میر غضنفری فرماندار شهرستان رودبار در نشست شورای مسکن شهرستان رودبار گفت: مسکن مهر در این شهرستان مورد بی مهری قرار گرفته است و اقدامات اجرا شده به اندازه تعهدات داده شده نیست.
میرغضنفری افزود: برغم اعلام قبلی در خصوص افتتاح پروژه های مسکن مهر، تا زمان تکمیل این پروژه همراه با تأمین زیرساختهای لازم و ضروری از افتتاح صوری آن خودداری گردیده است.
وی افزود: مشکلات جدی مسکن مهر نگرانیها و دغدغه های مردم را موجب شده است، به گونه ای که مبالغی را هزینه کرده اند و نه تنها صاحب خانه نشده اند، بلکه پولشان را هم نمی توانند دریافت کنند.
وی با بیان اینکه تعاونیها خوب عمل نکرده اند و بخشی از عملکردشان قانع کننده نیست، تصریح کرد: بعضی از مردم اقساط بانکی خانه هایی را پرداخت می کنند که هنوز دریافت نکرده اند.
فرماندار از مسئولان مسکن مهر خواست با تعیین زمانبندی مشخص و تامین کامل نیازمندیهای مربوط به این پروژه، واحدها را تحویل مردم نمایند.
وی همچنین تاکید کرد: پروژه های مسکن مهر شهرهای منجیل و جیرنده باید در اسرع وقت تعیین تکلیف گردد.

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

این سایت متعلق به گروه خبری منجیل خبر می باشد
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A