تاریخ انتشار :پنج شنبه ۵ تیر ۹۳.::. ساعت : ۵:۲۷ ق.ظ
یک دیدگاه

رفع مشکل آب شرب شهرهای منجیل و لوشان در سال جاری

این مطلب در 24 ساعت اخیر 4 بار بازدید شده

به گزارش زیتون خبر، سید محمد احمدی، در ادامه بازدیدهای خود از پروژه‌های عمرانی شهرها و روستاهای شهرستان رودبار امروز از پروژه های آبرسانی منجیل و لوشان بازدید کرد.

وی با بیان اینکه منجیل و لوشان بعنوان پاره‌های تن گیلان، استحقاق خدمات و نگاه ویژه مسئولین و متولیان امر را دارند، اظهار کرد: توجه ویژه استاندار و مدیران شهرستان به نخستین شهرهای ورودی و پیشانی استان، تسریع و شتاب در روند توسعه و حل مشکلات این شهرها را فراهم می سازد.

فرماندار رودبار با بیان اینکه کاهش نزولات جوی و نیز ذخایر آبی امسال نگرانی و دغدغه هایی را در کشور ایجاد کرده است، ادامه داد: این مشکل در منجیل و لوشان به دلیل گرمای زیاد این شهرها و شبکه فرسوده انتقال آب که همراه با سایرنقاط شهرستان بنابرشرایط اضطرای زلزله سال۶۹ احداث شده، مضاعف است.

وی بیان نمود: با همت اداره آب و فاضلاب شهری رودبار با کمک فرماندار، نماینده، ائمه جمعه منجیل و لوشان و دیگرمسئولان بخش اعظمی از مشکل آب این دو شهر امسال حل می شود.

احمدی با اشاره به فرا رسیدن ماه رمضان از مردم نجیب و مؤمن خواست، با صرفه جویی و مصرف بهینه آب از قطعی آب یا افت فشار در مناطق دیگر شهرها جلوگیری کنند.

مطالب پیشنهادی مرتبط

یک دیدگاه

  1. طاهری گفت:

    با سلام. تصویر ظاهر پروژه و نیز متن خبر نشان دهنده عدم انجام کار و قول و وعده و وعید را می دهد. شما می فرمایید نه منتظر گذشت زمان باشید و ببینید!

دیدگاه خود را به ما بگویید.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A