تاریخ انتشار :شنبه ۲۳ دی ۹۶.::. ساعت : ۴:۰۶ ق.ظ
فاقددیدگاه

درگیری مسلحانه قماربازان و شلیک به پلیس در کورس اسبدوانی گنبد!


با درگیری رخ داده بین قماربازان در مسابقات اسبدوانی گنبدکاووس ۲مامور نیروی انتظامی و ۴ نفر از قماربازان مجروح و به بیمارستان منتقل شدند.

به گزارش تابناک ورزشی، سرهنگ محمود علی‌فر درباره درگیری به وجود آمده در حاشیه مسابقات اسبدوانی اظهار داشت: در هفته هفدهم مسابقات اسبدوانی گنبدکاووس بین قماربازان در حاشیه مسابقات سوارکاری این شهرستان اختلاف و سپس زدوخورد به وجود آمد که ماموران نیروی انتظامی درصد برطرف کردن مشکل برآمدند و بر اثر آن دونفر از اعضای پلیس مجروح شدند.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان گنبدکاووس گفت: چند نفر از قماربازان شهر تاتار و گنبدکاووس برای شرط‌بندی دچار اختلاف می‌شوند و با قمه و چماق و دیگر سلاح سرد با هم درگیر می‌شوند. ماموران نیروی انتظامی که در محل سوارکاری در جهت امنیت سوارکاری بودند برای برطرف کردن اختلاف و جلوگیری از درگیری وارد محل می‌شوند.

علی‌فر تصریح کرد: متاسفانه یکی از این افراد با سلاح شکاری خود ۲ نفر از ماموران نیروی انتظامی را از قسمت‌های دست، بازو و کتف مجروح می‌کند. در این درگیری ۴ نفر از قماربازان نیز مجروح می‌شوند که به همراه ۲ مامور نیروی انتظامی به بیمارستان منتقل و بستری می‌شوند. وی گفت: در حال حاضر حال عمومی ماموران و افراد مجروح شده دیگر خوب است و در این رابطه ۵ نفر که در این درگیری دخالت داشتند دستگیر و تحویل دستگاه قضایی شدند و تلاش برای دستگیری عامل اصلی شلیک کننده به ماموران نیروی انتظامی ادامه دارد.

درگیری مسلحانه قماربازان و شلیک به پلیس در کورس اسبدوانی گنبد!

این مطلب در 24 ساعت اخیر 20 بار بازدید شده

دیدگاه خود را به ما بگویید.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A