امروز: سه شنبه, ۲۱ آذر , ۱۳۹۶

جریانی نرم دنبال ضعیف جلوه دادن مدیریت شهری است

جریانی نرم دنبال ضعیف جلوه دادن مدیریت شهری است

ساعت: ۱۶:۰۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ شناسه خبر: ۱۲۵۲۴۱۸ عضو شورای شهر لاهیجان با انتقاد از فضای رسانه ای شهرستان؛ عضو شورای شهر لاهیجان با انتقاد از عدم وجود تعامل لازم در روند اجرای امور و انعکاس اخبار کذب در فضای مجازی گفت: متأسفانه تعدادی از افراد که منافع خود را در خطر […]ساعت: ۱۶:۰۰
منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۹/۱۶
شناسه خبر: ۱۲۵۲۴۱۸

عضو شورای شهر لاهیجان با انتقاد از فضای رسانه ای شهرستان؛

عضو شورای شهر لاهیجان با انتقاد از عدم وجود تعامل لازم در روند اجرای امور و انعکاس اخبار کذب در فضای مجازی گفت: متأسفانه تعدادی از افراد که منافع خود را در خطر می بینند در حال شکل دادن جریانی نرم و هدایت شده با هدف تخریب و ضعیف جلوه دادن مدیریت شهری هستند


به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از «لاهیجان»، آرمان پوریاسری در بیست و دومین جلسه شورای شهر با گرامیداشت روز جهانی معلولان از شهرداری لاهیجان خواست مناسب سازی محیط شهری و مکان های عمومی برای تردد آسان معلولان را در دستور کار خود قرار دهد و برنامه ریزی های لازم را پیش بینی نماید.


پوریاسری با انتقاد از عدم وجود تعامل لازم در روند اجرای امور و انعکاس اخبار کذب در فضاهای مجازی گفت: درپی اقدامات خوب شهردار لاهیجان بمنظور ساماندهی و هدایت امور در چارچوب مقررات و رعایت قوانین، متأسفانه تعدادی از افراد که منافع خود را در خطر می بینند در حال شکل دادن جریانی نرم و هدایت شده با هدف تخریب و ضعیف جلوه دادن مدیریت شهری هستند و می خواهند افکار عمومی را به سمت و سویی بمنظور سوءاستفاده شخصی شان هدایت کنند.


وی در همین راستا، آگاهی ، هوشیاری و بصیرت شهروندان را از عوامل موثر در کمک به مدیران شهری عنوان و خواستار افزایش همدلی مسئولین و مدیران و فصل الخطاب قراردادن قانون و ارجحیت آن در همه امور شدند.


آرمان پوریاسری در ادامه با تأکید بر فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی- تولید و اشتغال، به جلسه اخیر با دست اندرکاران صنعت ساخت و ساز اشاره و از عدم تحقق بسته های تشویقی ابراز گلایه و افزود: بی شک هرگونه اقدامی که در جهت رشد و توسعه این صنعت صورت گیرد باعث تحولی در رونق اقتصادی و کسب و کار منطقه خواهد بود.


آرمان پوریاسری با انتقاد از عدم وجود تعامل لازم در روند اجرای امور خواستار افزایش همدلی مسئولین و مدیران، تشکیل کارگروه های مختلف و بهره برداری از نظرات اقشار مختلف اصناف، بازاریان، جامعه نظام مهندسی جهت افزایش تعامل دو طرفه شهرداری و شهروندان با هدف ارتقای منابع درآمدی شهرداری شد.


وی با اشاره به کمبود شدید ماشین آلات و فرسوده بودن ماشین آلات موجود، غرامت ها و انبوه بدهی های میلیاردی که درگذشته ایجاد شده و عدم منابع درآمدی شهرداری بر لزوم ساماندهی و اولویت بندی امور تأکید و افزود: برخی پروژه ها از جمله خانه ورزش، پل خیابان سردار جنگل و دیگر پروژه های نیمه کاره، با مدیریت و اندک هزینه قابلیت بهره برداری دارند.


وی بار دیگر با تأکید بر لزوم همدلی و همسویی بیش از پیش کارکنان شهرداری این موضوع را عامل مؤثری در بهبود وضعیت و برون رفت از مشکلات عنوان نمود.


آرمان پوریاسری با اشاره به مشکلات پرسنل زحمتکش شهرداری ، خواستار پرداخت مطالبات معوقه پرسنل شهرداری شدند و این موضوع را از اولویت های شورا دانستند.


پایان پیام/


 


پایان پیام/

این مطلب در 24 ساعت اخیر 2 بار بازدید شده

مطالب پیشنهادی مرتبط

  • آسمان گیلان طی ۲ روز پیش رو صاف تا قسمتی ابری استآسمان گیلان طی ۲ روز پیش رو صاف تا قسمتی ابری است

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار و مطالب سایت

این سایت متعلق به گروه خبری منجیل خبر می باشد
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A