امروز: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶

تکریم ارباب رجوع وکارکنان و رعایت حقوق‌شهروندی از اصول مهم شرکت گاز استان گیلان

تکریم ارباب رجوع وکارکنان و رعایت حقوق‌شهروندی از اصول مهم شرکت گاز استان گیلان

مدیرعامل گاز گیلان گفت: تکریم ارباب رجوع وکارکنان و رعایت حقوق شهروندی از اصول مهم شرکت گاز استان گیلان است. به گزارش ایلنا از رشت،  جلسه شورای فرهنگی به ریاست مدیرعامل گاز گیلان و با حضور اعضاء و بازرسان شورای فرهنگی در سالن کنفرانس مدیرعامل برگزار شد. مدیرعامل گاز گیلان ضمن تأکید بر اجرای کارهای […]تکریم ارباب رجوع وکارکنان و رعایت حقوق‌شهروندی از اصول مهم شرکت گاز استان گیلان

مدیرعامل گاز گیلان گفت: تکریم ارباب رجوع وکارکنان و رعایت حقوق شهروندی از اصول مهم شرکت گاز استان گیلان است.

به گزارش ایلنا از رشت،  جلسه شورای فرهنگی به ریاست مدیرعامل گاز گیلان و با حضور اعضاء و بازرسان شورای فرهنگی در سالن کنفرانس مدیرعامل برگزار شد.


مدیرعامل گاز گیلان ضمن تأکید بر اجرای کارهای فرهنگی و پایش و ارزیابی ادارات درباره رعایت تکریم ارباب رجوع  و همکاران گفت: رعایت حقوق شهروندی و انجام به موقع خدمات درخواستی مشترکان و ارباب رجوع از اصول مهم شرکت گاز استان گیلان است و از همه همکاران درخواست می نمایم تا با سعه صدر و سرعت عمل و با رعایت قوانین و مقررات جهت انجام درخواستهای مردم و مراجعین اقدام نمایند.


در این جلسه همچنین مدیرعامل از بازرسان فرهنگی به خاطر بازدید و حضور در ادارات به منظور رعایت مصادیق فرهنگی و حقوق شهروندی تشکر و قدردانی کرد و از همه مسؤولان و معاونان خواست با حضور در ادارات تابعه ضمن برقراری ارتباط بیشتر با کارکنان نسبت به حل کامل مشکلات آنان اقدام کنند.


 

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

این سایت متعلق به گروه خبری منجیل خبر می باشد
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A