تاریخ انتشار :جمعه ۲۲ دی ۹۶.::. ساعت : ۶:۲۴ ق.ظ
فاقددیدگاه

ترکیب احتمالی استقلال مقابل سایپاترکیب احتمالی استقلال مقابل سایپا

استقلال تهران امروز در چارچوب رقابت های هفته نوزدهم لیگ برتر میزبان سایپا خواهد بود.

به گزارش ایلنا، استقلال تهران در  هفته نوزدهم لیگ برتر مقابل سایپا تهرانی قرار می‌گیرد که در جمع مدعیان حاضر شده و به همراه علی دایی اهدافی بزرگی را دنبال می‌کند.


استقلال هم به دنبال از سرگیری پیروزی‌هایش بعد از توقف مقابل تراکتورسازی است. ابی‌ها با برتری در سه دیدار متوالی به رده چهارم جدول رسیدند و تاثیر حضور شفر در پایتخت را نشان دادند.


در بازی امروز لئوناردو پادوانی که جایی در ترکیب مدنظر شفر تا به امروز نداشته به دلیل مصدومیت از ناحیه همسترینگ در لیست ۱۸ نفره قرار نگرفت و دیگر غایب استقلال مقابل شاگردان علی دایی سرور جپاروف است که به دلیل حکم کمیته انضباطی یک جلسه از همراهی استقلال محروم است.


وینفرد شفر همانند چند هفته اخیر از سیدحسین حسینی به عنوان دروازه بان در چارچوب آبی‌ها استفاده می‌کند. سنگربان جوان اگر ۵۷ دقیقه موفق شود در این دیدار دروازه اش را بسته نگه دارد رکورد دار کلین شیت تاریخ لیگ برتر خواهد شد.


خط دفاعی که امروز قرار است حسینی را در ثبت رکورد همراهی کنند به احتمال زیاد وریا غفوری، سیدمجید حسینی، روزبه چشمی و میلاد زکی پور تشکیل می‌دهند که طی هفته‌های اخیر دقت زیادی در عملکردشان داشته‌اند.


با غیبت جپاروف، شفر از امید نورافکن در کنار امید ابراهیمی در پست هافبک دفاعی بهره می‌برد و داریوش شجاعیان و فرشید اسماعیلی در سمت چپ و راست قرار خواهند داشت.


زوج خط حمله استقلال همانند چهار دیدار گذشته با محسن کریمی و علی قربانی تشکیل می‌شود. وینفرد شفر هنوز مسمم است تا یک مهاجم خارجی جذب کند اما فعلا این موضوع به سرانجام نرسیده و الحاجی گرو،مهاجم شارلوای بلژیک، که حضورش در جمع آبی‌ها مطرح شده بود هنوز به ایران سفر نکرده است.


براین اساس  ترکیب احتمالی استقلال در دیدار برابر سایپا را نفرات زیر تشکیل می دهند:


سیدحسین حسینی، وریا غفوری، روزبه چشمی، سیدمجید حسینی، میلاد زکی پور، امید ابراهیمی، امید نورافکن، داریوش شجاعیان، فرشید اسماعیلی، محسن کریمی و علی قربانی.

این مطلب در 24 ساعت اخیر 11 بار بازدید شده

دیدگاه خود را به ما بگویید.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A