تاریخ انتشار :یکشنبه ۲۴ دی ۹۶.::. ساعت : ۲:۴۱ ب.ظ
فاقددیدگاه

تاخیر در ارائه گزارش تفریق بودجه/ سیاست های انقباضی نباید سبب رکود در پرژه‌ها شود


تاخیر در ارائه گزارش تفریق بودجه/ سیاست های انقباضی نباید سبب رکود در پرژه‌ها شودبه گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان، محسن هاشمی در سی و هفتمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: ۱۴۰ روز از انتصاب محمد علی نجفی به سمت شهردار تهران می گذرد.

وی افزود: این انتخاب با اجماع اعضای شورای شهر صورت گرفت و این اجماع بی نظیر بود.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به ارائه گزارش تحویل و تحول شهرداری به شورای شهر اظهارکرد: قرار است شهردار تهران گزارش تحویل و تحول شهر تهران را به شورای شهر ارائه دهد تا مشخص شود از زمان شهرداری قبلی تاکنون چه اتفاقاتی در شهر رخ داده است.

هاشمی ادامه داد: منابع انسانی، مسائل فنی، عمرانی، هوشمندسازی، سلامت اداری، تاب آوری و مدیریت بحران و … نیاز به زمان داشته و اختیارات بیشتری لازم است تا در این رابطه گزارش جامعی ارائه شود.

وی در خصوص تاخیر ایجاد شده در ارائه گزارش تفریق بودجه خاطرنشان کرد: ابزارهای اندکی در اختیار اعضای شورای شهر است تا بتواند نظارت کافی را بر شهرداری داشته باشد.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: قضاوت ما از دوره های گذشته باید بر اساس انصاف بوده و رویکرد افراط و تفریطی نباید بر گزارش های ما حاکم باشد.

هاشمی با تاکید بر اینکه نباید جنبه تبلیغی به کارها و فعالیت های شهر داده شود اذعان کرد: افراط در سیاست های گذشته نباید باعث شود سیاست های انقباضی را اتخاذ کنیم که سبب رکود در پروژه های بزرگ شهری شود.

انتهای پیام/

این مطلب در 24 ساعت اخیر 12 بار بازدید شده

دیدگاه خود را به ما بگویید.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A