تاریخ انتشار :چهارشنبه ۶ دی ۹۶.::. ساعت : ۶:۳۸ ق.ظ
فاقددیدگاه

بدنبال بازیگران تئاتر خارجی برای سریال گرانباری!خبرگزاری فارس: «احسان عبدی پور» کارگردان سریال «گرانباری» گفت: این سریال در قیاس با سایر کارهایم فضای بسیار متفاوتی دارد.

وی ادامه داد: «گرانباری» لایه‌ای از آدم‌ها را در تهران نشان می‌دهد، زندگی دانشجویانی که ایرانی نیستند و فقط در ایران زندگی می‌کنند.

کارگردان سریال «چرخ فلک» با اشاره به ایده و طرح اولیه این سریال بیان داشت: طرح و ایده فیلم نامه «گرانباری» با خودم بود و خودم طرح را به تلویزیون ارائه دادم.

وی در ادامه عنوان داشت: همیشه این فضاها را دوست داشتم و در کارهای قبلی‌ام هم المان‌ها و پرداخت‌هایی به آدم‌های غیر ایرانی داشتم و چیزی نیست که خیلی از آن فاصله داشته باشم.

عبدی پور درباره انتخاب بازیگران این سریال بیان داشت: در انتخاب بازیگران با تهیه کننده مشورت می‌کنیم و تا به حال دو سفر به فرانسه داشتم و با بازیگران تئاتری فرانسوی و ایتالیایی صحبت کردم. همچنین بازیگران ایرانی هم داریم که هنوز انتخاب نشده‌اند.

به گزارش فارس، بازیگران «گرانباری» در بخش فرانسه، فرانسوی و ایتالیایی هستند و در این کشور بازیگر ایرانی مقابل دوربین نمی‌رود، اما به این دلیل که «گرانباری» در سبک جدیدی تولید می‌شود و تمامی این بازیگران در مرکز آموزش زبان فارسی با هم آشنا می‌شوند، قاعدتا به زبان فارسی تسلط دارند.

برخی از این بازیگران از تئاتر و سینمای فرانسه انتخاب شده اند و تعدادی از عوامل تولید و تصویربرداری سریال نیز فرانسوی هستند و آنجا قرارداد بسته شده است.

گروه تولید حدود یک ماه در پاریس مشغول به تصویربرداری خواهند بود و بعد از آن به ترکیه و سپس هند خواهند رفت.

داستان اصلی این سریال از کشور هند شروع می شود و دختر ایتالیایی که شخصیت اصلی را ایفا می‌کند، از هند وارد ایران می شود. همچنین سریال در مرحله بازنویسی قرار دارد تا رگه های ایرانی آن تقویت شود.

«گرانباری» در ۳۵ قسمت ۴۲ دقیقه‌ای به سفارش شبکه پنج سیما ساخته می‌شود.

این مطلب در 24 ساعت اخیر 45 بار بازدید شده

دیدگاه خود را به ما بگویید.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A