متجاوز فراری از زندان جنایت خود را تکرار کرد
متجاوز فراری از زندان جنایت خود را تکرار کرد

این اتفاق حدود ۲هفته پیش رخ داد. آن شب زن جوانی خود را به بزرگراهی در حاشیه تهران رساند و از خودروهایی که از آنجا عبور می‌کردند درخواست کمک کرد. یکی از خودروها توقف کرد و پس از سوار کردن زن جوان او را به خانه‌اش در غرب پایتخت رساند. هنوز مشخص نبود که چه بلایی بر سر این زن آمده که اینطور وحشت‌زده و هراسان بود تا اینکه یک هفته بعد رازی که او در سینه داشت فاش شد.

  • شکایت از مرد شیطان‌صفت

زن جوان ۷روز پس از اتفاقی که برایش رخ داده بود راهی اداره پلیس شد تا از مردی شکایت کند که در این مدت کابوس شب‌هایش شده بود. او گفت: یک هفته پیش در خیابانی در غرب تهران منتظر تاکسی بودم که خودروی سمندی مقابلم ترمز کرد. به خیال اینکه مسافرکش است سوار ماشین شدم. اما راننده که مردی جوان بود ناگهان به سمت حاشیه شهر تغییر مسیر داد و وقتی اعتراض کردم درها را قفل کرده و با سرعت سرسام آوری شروع به حرکت کرد. او حتی تهدید کرد که اگر حرفی بزنم خودرو را به کنار جاده می‌کوبد و جانم را می‌گیرد.

وی ادامه داد: او به حاشیه تهران رفت و در بیابان‌های اطراف با تهدید مرا مورد آزار و اذیت قرار داد. حتی با موبایلش از من عکس و فیلم تهیه کرد و همانجا تمام آنها را نشانم داد و گفت چنانچه شکایت کنم عکس‌هایم را در فضای مجازی منتشر کرده و آبرویم را می‌برد.

وی ادامه داد: مرد شیطان صفت پس از آن مرا در کنار بزرگراه رها کرد و گریخت. من هم به سختی خودم را به کنار بزرگراه رساندم که خوشبختانه راننده خودرویی به من کمک کرد و مرا تا مقابل خانه‌ام رساند.

  • اخاذی سریالی

این اما پایان ماجرا نبود چرا که مرد شیطان صفت با در اختیار داشتن عکس و فیلم سیاه نقشه باجگیری از طعمه‌اش را کشید. زن جوان در ادامه گفت: فردای آن روز قصد شکایت داشتم اما از آبروریزی ترسیدم، چون عکس و فیلم‌هایم دست مرد شیطان صفت بود و از اینکه آنها را منتشر کند وحشت داشتم.

در فکر این بودم که چه کاری انجام دهم تا اینکه ۲روز بعد مرد جوان که روز حادثه به زور با خط من به گوشی خودش زنگ‌زده و شماره موبایلم را به‌دست آورده بود پیامی تهدید آمیز در تلگرام برایم فرستاد تا نقشه دیگری برای سوءاستفاده از من اجرا کند. او تهدید کرد که اگر ۵ میلیون تومان به حسابش واریز نکنم تمام عکس و فیلم‌ها را در گروه و کانال‌های تلگرامی و اینستاگرام منتشر کرده و آبرویم را می‌برد. من خیلی ترسیدم.

اگر این اتفاق رخ می‌داد زندگی‌ام نابود می‌شد. برای همین این پول را جور کرده و به حسابش واریز کردم. اما مرد شیطان صفت دست بردار نبود. یک روز بعد از اینکه ۵میلیون به حسابش ریختم باز هم تماس گرفت و ۵میلیون تومان دیگر خواست و من هم از ترس این مبلغ را پرداخت کردم. ولی او برای بار سوم پول بیشتری خواست. شاکی ادامه داد: باجگیر شیطان صفت این‌بار ۲۰میلیون تومان از من خواست که دیگر از این وضعیت خسته شدم و تصمیم به شکایت گرفتم.

  • اعترافات زندانی فراری

با اعلام این شکایت، گروهی از کارآگاهان با دستور قاضی سهرابی بازپرس شعبه نهم دادسرای جنایی تهران جست و جوی خود را آغاز کردند و با انجام بررسی‌های تخصصی متهم را به دام انداختند. او در بازجویی‌ها به جرم خود اقرار کرد و برای انجام تحقیق در اختیار کارآگاهان قرار گرفت.

در ادامه بررسی‌ها مشخص شد که او سابقه‌دار است و سال گذشته به همین شیوه ۲زن را به دام انداخته و قربانی نقشه شوم خود کرده است. او با شکایت این دو زن دستگیر و پس از محاکمه در دادگاه کیفری به ۱۵سال زندان محکوم شده بود. همچنان که در زندان بود وثیقه جور کرد و درحالی‌که هنوز حکمش قطعی نشده بود توانست از زندان مرخصی بگیرد.

او هنوز به زندان برنگشته بود که باردیگر نقشه مجرمانه خود را تکرار کرد و خیلی زود گیر افتاد. متهم در بازجویی‌ها گفت: پس از آزادی از زندان پولی در بساط نداشتم، برای همین وسوسه شدم که باردیگر به همان شگرد قبلی، طعمه خود را به دام انداخته و پس از تهیه عکس و فیلم و تهدید به انتشار آنها در فضای مجازی دست به اخاذی بزنم.به گزارش همشهری، تحقیقات از این متهم ادامه دارد تا شاکیان احتمالی دیگر شناسایی شوند.پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *