شهادت تصویربردار پرس تی وی در انفجار کابل+عکس

 

به گزارش  روابط عمومی رسانه ملی متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسمه تعالی
ن وَالْقَلَمِ وَمَا یَسْطُرُونَ
بار دیگر یکی از اعضای خانواده بزرگ رسانه ملی در راه اعتلای رسالت خطیر رسانه ای جام گوارای شهادت نوشید. شهید حبیب الله حسین زاده تصویر بردار شبکه پرس تی وی در کابل نیز از تبار آنانی شد که می کوشند و می سوزند تا صداهای بی صدا و حقایق و واقعیات پیرامون پنهان نماند، تا به عهدی که با مردم و رسالت خویش در راه روشنگری بسته اند وفادار بمانند.

معاونت برون مرزی سازمان صدا وسیمای جمهوری اسلامی انفجار تروریستی کابل را که منجر‌ به شهادت مظلومانه ده ها تن از مردم‌ بی گناه افغانستان از جمله تصویربردار وظیفه شناس شبکه پرس تی وی در کابل شد، به شدت محکوم و شهادت این همکار جوان و خدوم را به جامعه بزرگ خبری کشور و خانواده محترم ایشان تعزیت و تسلیت عرض می کند.

دشمنان نور و روشنایی که روشنگری متعهدانه را بر نمی تابند و بدخواهانی که دستان پلیدشان به خون پاک این عزیز و سایر بیگناهان آغشته است بدانند راهی که قلم و بیان در بازگو نمودن حقیقت می پیماید جاودانه تاریخ خواهد ماند.

روابط عمومی معاونت برون‌مرزی رسانه ملی

تصویر بردار افغانستانی شبکه پرس تی وی چهارشنبه گذشته بر اثر حمله انتحاری در شهر کابل به شهادت رسید.

حبیب حسین زاده روز چهارشنبه درحالی که از خانه عازم دفتر کارش شده بود، هنگام حمله انتحاری در منطقه وزیر اکبرخان از محل عبور کرد و جانش را از دست داد.

حسین زاده در کنار فعالیت رسانه ای به تحصیلات عالی خود نیز ادامه داده بود و در رشته روابط بین الملل سال چهارم دانشگاه را سپری می کرد.

این دومین تصویر بردار پرس تی وی است که بر اثر حملات و خشونت ها در افغانستان به شهادت می رسد. سید فرهاد تقدسی نیز سال ۱۳۹۰ در این مسیر جان خود را از دست داد.

 


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *