مشاهده مطلب

      ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶      ۰             525007      ورزشی  

رئال مادرید در حالی یکشنبه شب در هفته پایانی فصل جاری لالیگای اسپانیا در دیداری خارج از خانه میهمان مالاگا است که با یک تساوی به قهرمانی لالیگا خواهد رسید.

ورزشگاه «لا روسالدا» که ورزشگاه خانگی مالاگا است ۳۰ هزار و ۴۴ نفر گنجایش دارد و از این تعداد ۲۳ هزار جایگاه از آن مالاگایی‌ها خواهد بود چون ۶ هزار هوادار مالاگا اقدام به فروش بلیت‌های خود در بازار سیاه کرده‌اند که خریدار آنها رئالی‌ها بوده‌اند. بر اساس گزارش‌ها این بلیت‌ها از ۹۰ یورو تا ۱۶۰ یورو خریداری شده است.

فرایند فروش بلیت دیدرا مالاگا – رئال مادرید اما همچنان ادامه دارد و بلیت این بازی از سوی مالاگایی‌ها بین ۱۳۰ یورو تا ۳۰۰ یورو بسته به جایگاه ورزشگاه همچمنان ادامه دارد. همچنین بلیت جایگاه‌های ویژه این ورزشگاه هم بین ۵۰۰، ۷۰۰ تا ۱۵۰۰ یورو به فروش گذاشته شده است.

باشگاه رئال مادرید برای این بازی تنها ۵۶۰ بلیت سهمیه داشت که درخواست این باشگاه برای افزایس سهیمه بلیت هواداران و مسئولانش برای حضور در این بازی با مخالفت مالاگایی‌ها مواجه شد. با توجه به تکاپوی رئالی‌ها برای خرید بلیت این بازی به نظر می‌رسد شمار هواداران رئال در این دیدار هم قابل توجه است.

انتهای پیام/


 برچسب ها :

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.