مشاهده مطلب

      ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶      ۰             524906      ورزشی  

حمیدرضا کریمویی در هفته پیش‌رو قصد دارد ضمن تسویه حساب با بازیکنان پدیده برای جذب بازیکنان مدنظر رضا مهاجری اقدام کند. این در حالی است که سرمربی پدیده قبل از سفر به تهران برای شرکت در کلاس دوره پیشرفته مربیان لیگ برتری، لیست خرید خود را تحویل مدیرعامل باشگاه پدیده داد.

* یکی از بازیکنان استقلال که گفته می‌شود فرشید باقری است در لیست خرید سرمربی پدیده قرار دارد.

* باشگاه پدیده قصد دارد برای فصل آینده ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد را اجاره کند تا بازی‌های این تیم در این ورزشگاه برگزار شود.

* تیم جوانان پدیده خراسان به رقابت‌های لیگ برتر فوتبال جوانان کشور صعود کرد. تیم جوانان پدیده خراسان موفق شد با کسب دو پیروزی ، یک شکست و ۶ امتیاز به قهرمانی این بازی‌ها دست پیدا و به لیگ برتر صعود کند. هدایت تیم جوانان پدیده خراسان را رضا صاحبی از بازیکنان سابق فوتبال مشهد برعهده دارد.

کریمویی مدیرعامل و سرآسیایی قائم مقام باشگاه پدیده در مراسم اهدای جام مسابقات حضور داشتند و کاپ قهرمانی نیز به کریمویی اهدا شد.

* دو نماینده مشهد در لیگ برتر برای حضور در لیگ برتر هفدهم با شرایط کاملا متفاوتی روبه‌رو هستند. باشگاه سیاه‌جامگان هنوز سرمربی خود را برای فصل آینده انتخاب نکرده اما باشگاه پدیده ضمن تمدید قرارداد سرمربی خود به دنبال جذب بازیکنان مدنظر اوست.

انتهای پیام/


 برچسب ها : ، ، ، ، ،

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.