مشاهده مطلب

      ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۶      ۰             495194      اخبار گیلان, کسپین  امروز ایران مقتدرترین کشور در خاورمیانه است/ دشمنان رجز می‌خوانند اما هیچ کاری نمی‌توانند، بکنند

به گزارش خبرگزاری بین المللی کاسپین از ساری، آیت‌الله نورالله طبرسی در خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان با اشاره به شعار سال جاری مقام معظم رهبری  اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال، گفت: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری اصول مهم اقتصاد مقاومتی ،تولید و اشتغال است که باید به آن اهمیت داد.

امام جمعه ساری در خصوص اهمیت تولید،اظهارداشت: در گذشته در برخی اقوام کار کردن ننگ بود اما این فکر اکنون در بین برخی جوانان تحصیل‌کرده است که برخی از کارها را عار می‌دانند.

طبرسی با اشاره به اینکه انسان اصل است و اقتصاد در خدمت انسان است و اسلام به کار و تولید در ابعاد مختلف ارزش قائل شد،تصریح کرد: به قول اقتصاددانان  خدمات‌دهی در علم اقتصاد جز تولید است و تولید تنها شخم زدن و بیل زدن نیست.

وی یکی از بلاهای اجتماعی ما اسراف عنوان کرد و افزود: مشکلات وقتی است که چشم به هم چشمی زیاد و تجمل‌گرایی باشد.

نماینده ولی فقیه در مازندران با بیان اینکه امام راحل بعد از پیروزی انقلاب کمتر از یکسال دستور داد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تشکیل شود چراکه امام دشمن را خوب شناخت و می‌دانست دشمنان دست از سر اسلام بر نمی‌دارد، اذعان داشت: دشمنان رجز می‌خوانند اما هیچ کاری نمی‌توانند بکنند چون سپاه و انقلاب اسلامی امنیت پایدار را برقرار کرده اند.

طبرسی با بیان اینکه امروز مقتدرترین کشور در خاورمیانه ایران است، اظهار داشت: سپاه برای ما ارزش فوق‌العاده است و امیدواریم در خط ولایت ثابت قدم داشته باشیم.

وی با بیان اینکه ما میراث‌دار آیندگان هستیم اضافه کرد:محیط زیست باید حفظ شود اما در برخی جاها باید همسویی شود و در نیاز ضروری باید نرمش و انعطاف باشد.

امام جمعه ساری با بیان اینکه جاهایی که محیط زیست زیاد نقش ندارد، ایرادی ندارد مجوز برای احداث کارخانه و یا ایجاد شغل‌های دیگر شود، گفت: مقام معظم رهبری فرمودند اصل بر معیشت مردم است دولت فعلی و بعدی باید اشتغال و تولید را در اولویت قرار دهند.

 

انتهای خبر/ دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.