مشاهده مطلب

      ۲۲ دی ۱۳۹۵      ۰             414582      اخبار گیلان, ایرنا گیلان  
به گزارش عصر چهارشنبه واحد اطلاع رسانی پلیس گیلان به ایرنا، سرهنگ رحیم شعبانی گفت: در پی کسب خبری مبنی بر شرارت و درگیری خیابانی در مرکز شهر رشت، ماموران انتظامی به محل درگیری اعزام شدند.
وی با بیان اینکه سه تن در این درگیری خیابانی دست داشتند، افزود: در این درگیری ورودی یکی از کتابفروشی های اطراف تخریب و یکی از اراذل که در این درگیری زخمی شده بود، به مرکز درمانی منتقل و دو تن دیگر توسط ماموران انتظامی دستگیر شدند.
سرهنگ شعبانی با اشاره به اینکه دو متهم دستگیر شده با تشکیل پرونده به مقام قضایی معرفی شدند، اضافه کرد: متهم زخمی تحت نظر ماموران انتظامی است.
بر اساس گزارش دیگری از واحد اطلاع رسانی پلیس گیلان به ایرنا، سارق حرفه ای کش رو زنی در صومعه سرا شناسایی و دستگیر شد.
سرهنگ اردشیر آقاجانی فرمانده انتظامی صومعه سرا گفت: در پی کسب خبری مبنی بر سرقت وجه نقد از پست بانک گوراب زرمیخ، بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.
وی با بیان اینکه کارآگاهان پلیس آگاهی با اقدامات پلیسی به هویت متهم پی بردند، افزود: متهم مذکور در یک عملیات غافلگیرانه در محل اختفای خود دستگیر شد.
سرهنگ اردشیر آقاجانی ادامه داد: در بررسی این سارق ۴۶ ساله مشخص شد که او در جعل اسناد و سرقت سابقه داشته و پس از دستگیری، به کش روزنی مبلغ ۵۰ میلیون ریال از پست بانک شهر گوراب زرمیخ اعتراف کرد.
وی یادآور شد: متهم با سوءاستفاده از غفلت متصدی بانک، اقدام به این سرقت کرده بود.
شهرستان صومعه سرا در ۲۵ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع است.
۷۲۹۴/۲۰۰۷
انتهای پیام /*


 برچسب ها : ، ، ،

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

اجرای زنده محسن یگانه – بهت قول میدم