مشاهده مطلب

      ۰۴ آذر ۱۳۹۵      ۰             390118      اخبار منجیل, پیش بینی آب و هوا  

سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان، از تضعیف و خروج تدریجی سامانه بارشی در استان از امروز (پنجشنبه) خبر داد.مازیار غلامی روز پنجشنبه عنوان نمود : نقشه های هواشناسی نشان دهنده فعالیت سامانه ناپایدار ، بارش متناوب و پراکنده برف یا مخلوط برف و باران در برخی نقاط مرکزی و شرقی استان است.

او ادامه داد: این سامانه بارشی  بعد از ظهر امروز، تضعیف و به‌تدریج از استان خارج شد اما از اواخر وقت امروز و طی جمعه و شنبه، یخبندان سراسری مورد انتظار است.

سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی آسمان امروز استان را نیمه ابری تا ابری و مه آلود، برخی نقاط مرکزی و شرقی بارش متناوب برف، مخلوط برف و باران، طی بعد از ظهر کاهش ناپایداری و بتدریج کاهش ابر، در مناطق غربی صاف تا نیمه ابری، اواخر وقت یخبندان عنوان و برای فردا (جمعه) نیز آسمان استان را صاف تا قسمتی ابری، همراه با یخبندان پیش بینی کرد.

غلامی گفت: بیشینه دمای گیلان در شبانه روز گذشته با شش درجه سلسیوس مربوط به بندرانزلی و کمینه دما با ۱۳ درجه زیرصفر مربوط به دیلمان بوده است.

او ادامه داد: بیشینه و کمینه دمای شهر رشت نیز در شبانه روز گذشته به ترتیب دو و صفر درجه ثبت شده است.%d9%85%d8%b3%d8%af%d9%88%d8%af-%d8%b4%d8%af%d9%86-%d9%87%d8%b1%d8%b2%d9%88%db%8c%d9%84-%d9%85%d9%86%d8%ac%db%8c%d9%84

 

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

اجرای زنده محسن یگانه – بهت قول میدم