تاریخ انتشار :دوشنبه ۱ شهریور ۹۵.::. ساعت : ۶:۰۴ ق.ظ
یک دیدگاه

افتتاح سالن ورزشی بیلیارد در منجیل

این مطلب در 24 ساعت اخیر 4 بار بازدید شده

سالن ورزشی بیلیارد به همت بخش خصوصی در شهر منجیل افتتاح شد. در مراسم افتتاح این سالن ورزشی رئیس شورای شهر ،شهردار و اعضای  شورای شهر ،  رئیس هیئت بولینگ و بیلیارد و بولس گیلان جناب آقای سارنگ بزرگ چنانی ، رئیس هیئت بیلیارد شهرستان جناب آقای ضیایی و جمعی از پیشکسوتان ورزشی شهر منجیل و جوانان و علاقمندان به ورزش مفرح بیلیارد حضور داشتند.

در ابتدای مراسم بعد از قرائت آیاتی از قرآن و پخش سرود جمهوری اسلامی  آقای نوشی مدیر این سالن ورزشی که از پیشکسوتان ورزشی شهر منجیل می باشند،ضمن خوشامد گویی ، و تشکر از مسئولین محترم استان ، شهرستان و شهر منجیل جهت حمایت از تاسیس این سالن و تسریع در روند افتتاح این سالن ورزشی هدف از تاسیس این سالن را پتانسیل خوب جوانان منجیل در ورزش دانست و افزود با ایجاد سالن های ورزشی اوقات فراغت جوانان پر خواهد شد .

 آقای علیرضا حیدری رئیس شورای شهر منجیل نیز در مورد اهمیت ورزش و سرمایه گذاری در امر ورزش اظهار داشت:

از تمام کسانی که در امر ورزش شهر سرمایه گذاری نمایند و در این راه گام بردارند حمایت خواهیم نمود .

سپس آقای سارنگ بزرگ چنانی رئیس هیئت بولینگ و بیلیارد و بولس گیلان ضمن تشکر از مسئولین شهر و مدیریت سالن  با اشاره به اهمیت ورزش در تامین سلامت عمومی جامعه و پیشرفت ورزش بیلیارد در استان گیلان یاد آور شد پنج سال پیش رتبه بیلیارد گیلان ۲۳ بود و امروز دوم هستیم .

ایشان در ادامه به توسعه همگانی و اشاعه رشته های تحت پوشش و دعوت از مسئولین مختلف ورزشی و سیاسی و اجتماعی و با کمک نهاد هایی از جمله شهرداری برای توسعه ورزش و برنامه های استعدادیابی، آموزش و برنامه های آتی هیات پرداخت .

و در جلسه گفتگویی با ورزشکاران رشته بیلیارد در منجیل حضور یافت و به سوالات آنها پاسخ گفت.

همچنین اقای مرادی خیر منجیلی مبلغ ده میلیون ریال برای ثبت نام جوانان علاقمند در کلاسهای آموزشی بیلیارد در نظر گرفتند و رئیس شورای شهر نیز از مساعدت بیشتر در امر آموزش جوانان علاقمند خبر دادند.
خبر -خشایار اقلیم ارکنی
تصاویر – شایان حقدوست

 

مطالب پیشنهادی مرتبط

دیدگاه خود را به ما بگویید.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A