تاریخ انتشار :پنج شنبه ۱۴ اردیبهشت ۹۶.::. ساعت : ۹:۱۶ ب.ظ
فاقددیدگاه

آقای وزیر؛ تکلیف مسکن مهر و رمپ ورود و خروج منجیل را مشخص کنید

این مطلب در 24 ساعت اخیر 3 بار بازدید شده


امام جمعه منجیل، گفت: در حاشیه سفر وزیر راه و شهرسازی به منجیل از او خواستم وضعیت مسکن مهر و رمپ ورود و خروج دسترسی به منجیل را مشخص کند.

 آخوندی وزیر راه و شهرسازی امروز در شرایطی برای بازدید از پروژه راه آهن و آزاد راه به منجیل و رودبار سفر کرده که طبق معمول ماه های اخیر هیچ نهادی برای ساماندهی و هماهنگی خبرنگاران اقدامی نکرده بود که این عمل با گلایه خبرنگاران رودبار و گیلان همراه گردید.

در حاشیه این سفر آخوندی وزیر راه از پروژه راه آهن بازدید و وضعیت عبور آزاد راه از رودبار را مورد بررسی قرار داد.

حجت الاسلام والمسلمین سیداعلا خضری امام جمعه شهر منجیل در گفت و گو با خبرنگار زیتون خبر با اشاره به سفر وزیر راه و شهرسازی به این شهر، گفت: خواسته های های بحق مردم منجیل را از آقای وزیر مطالبه کردم.

وی ادامه داد: وضعیت اسفبار مسکن مهر منجیل که سالهاست بلا تکلیف رها شده را به وزیر نشان دادم و گفتم به این معضل که خانواده های بسیاری را چشم انتظار احداث آن هستند را روشن کند.

امام جمعه منجیل، تعیین تکلیف رمپ ورود و خروج به منجیل را از دیگر خواسته های مطرح شده از آخوندی عنوان کرد و گفت: مردم برای دسترسی به شهر منجیل از مسیر آزاد راه رمپ ورود و خروج مناسب ندارند.

گفتنی است، سه کیلومتر باقیمانده آزاد راه در شرایطی بازگشایی و زیر بار ترافیک رفت که متولیان امر برای دسترسی مردم منجیل در حوزه شهری به آزاد راه چاره ای نیاندیشیده اند. در حال حاضر اگر یک منجیلی با خانواده بخواهد به منجیل سفر کنید و یا بعد از انجام امور روز مرده واداری به منجیل بازگردد یا باید در منطقه متروکه و خارج از شهر رمپ بابائیان پیاده شود یا به رودبار رفته وسپس به رودبار بازگردد. این امر مهم از دغدغه های شهر چندهزار نفری منجیل است که مغفول مانده است.
– زیتون خبر –

مطالب پیشنهادی مرتبط

دیدگاه خود را به ما بگویید.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A