تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۸ شهریور ۹۶.::. ساعت : ۹:۳۱ ب.ظ
فاقددیدگاه

آغاز سریال‌های جدید در تلویزیون
آغاز سریال‌های جدید در تلویزیون

به گزارش همشهری، شبکه یک با پایان «گسل» علیرضا بذرافشان، از آغاز هفته دفاع‌مقدس «پرواز در ارتفاع صفر» به کارگردانی عبدالحسن برزیده را روی آنتن دارد. این سریال روایت زندگی یک خلبان در دوران جنگ است که شاهرخ استخری، علی عمرانی، عمار تفتی، سوگل خلیق و… بازیگران آن هستند. آخرین ساخته برزیده در ۷قسمت هر شب ساعت ۲۲:۱۵ پخش می‌شود.

  • هاتف در کربلا

از نیمه دوم محرم هم «هاتف» داریوش یاری در ۱۰قسمت و ساعت ۲۲:۱۵ از شبکه یک روی آنتن خواهد رفت. سازندگان هاتف که زیبا بروفه و حمید گودرزی بازیگران اصلی آن هستند، این روزها مشغول فیلمبرداری هستند و ۴۰درصد کار به پایان رسیده و از پنجم محرم برای فیلمبرداری به کربلا می‌روند. سازندگان سریال از حضور چاووشی به‌عنوان خواننده تیتراژ سریال نیز خبر دادند.

شبکه دو با پایان «گمشدگان» رضا کریمی، پخش «شکوه یک زندگی» با نام قبلی «یحیی» به کارگردانی رضا بهشتی را با موضوع و محوریت جنگ آغاز کرده است. قصه‌ مجموعه در دهه ۶۰و در یکی از روستاهای استان مازندران رخ می‌دهد. این سریال در ۱۸قسمت با بازی نازنین فراهانی، عبدالرضا اکبری، کورش سلیمانی، بیتا سحرخیز، توفان مهردادیان و… تا نیمه دوم مهر روی آنتن است.

با پایان این مجموعه «نوار زرد» پوریا آذربایجانی از ۱۵مهر و در ۲۵قسمت پخش می‌شود. امیرآقایی، سیروس گرجستانی، کمند امیرسلیمانی، داریوش اسدزاده و امیرغفارمنش از بازیگران اصلی این سریال پلیسی هستند.

  • سومین همکاری نعمت‌الله با توفیقی

شبکه سه هم در ایام محرم میزبان تازه‌ترین فیلمنامه سعید نعمت‌الله است. «عقیق» این روزها به کارگردانی بهرنگ توفیقی در حال تولید است و بیش از ۵۰درصد سریال مقابل دوربین رفته و در حال حاضر مراحل ضبط و تصویربرداری خود را پشت سر می‌گذارد.
عقیق عاشقانه تاریخی است که نعمت‌الله در ۱۰قسمت به نگارش درآورده و این سومین همکاری‌اش با بهرنگ توفیقی است.

شبنم مقدمی، هدایت هاشمی، بهزاد فراهانی و نادر فلاح، بازیگران اصلی سریال هستند. شبکه ۵ سیما همچنان پخش «در جست‌وجوی آرامش» سعید سلطانی را در پایان هفته روی آنتن دارد، تکرار سریال نیز، روزهای فرد پخش می‌شود.

  • سریال‌های تکراری آی‌فیلم

سریال «بهترین تابستان من» به کارگردانی علی بهادر پخش خود را از شبکه آی‌فیلم از روی گذشته آغاز کرده، این سریال هر روز ساعت ۱۷پخش می‌شود. «وفا» به کارگردانی محمد حسین لطیفی که سال۸۵ از شبکه۳ سیما پخش شد برای چندمین بار پخش خود را از آی‌فیلم آغاز می‌کند. این سریال ساعت ۱۸از ۲۹شهریور روی آنتن می‌رود. این شبکه مهرماه با پخش سریال‌های «باران عشق» ساعت ۱۶، تب سرد ساعت ۱۹، قفسی برای پرواز ساعت ۲۰و شب دهم ساعت ۲۳مخاطبان خود را همراهی می‌کند.


دیدگاه خود را به ما بگویید.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A