تاریخ انتشار :جمعه ۱۵ خرداد ۹۴.::. ساعت : ۷:۴۲ ب.ظ
فاقددیدگاه

آخرین تصاویر از ترافیک در محدوده رودبار و منجیل

این مطلب در 24 ساعت اخیر 2 بار بازدید شده

آخرین تصاویر از ترافیک در محدوده رودبار و منجیل ۲۰/۳۰ ۱۵ خرداد

سرهنگ مهیار رستگار عصر جمعه در گفت وگو با خبرنگاران بیان کرد: با توجه به طی شدن ساعات پایانی تعطیلات چند روز گذشته، تمامی محورهای مواصلاتی استان شاهد تردد حجم زیادی از خودروها برای خروج از این استان هستند.

رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان بیشترین بار ترافیکی راه های استان را در محور رشت – قزوین بویژه محدوده سراوان، امام زاده هاشم ورودبار به سمت منجیل عنوان کرد.

وی با اشاره به اعمال محدودیت های ترافیکی در جاده های استان گفت: تردد انواع تریلر و کامیون به استثناء حاملین موادسوختی و فاسدشدنی تا ساعت ۲۴ امروز از محور قدیم قزوین به رشت و بالعکس ممنوع است.

رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان گیلان یادآور شد: تردد این قبیل وسایل در آزاد راه رشت – قزوین و بالعکس همچنان ممنوع خواهد بود.

وی ادامه داد: همچنین محدودیت های ترافیکی در محور قدیم آستارا به اردبیل اعمال شده که براین اساس، تردد انواع تریلر وکامیون به استثناء حاملین مواد سوختی وفاسدشدنی تا ساعت ۲۴ امروز از محور آستارا به اردبیل و بالعکس ممنوع می باشد.

سرهنگ رستگار اضافه کرد: عبور ومرور انواع تریلر، کامیون و تانکرهای حامل مواد سوختی و فاسد شدنی یا دارای مجوز از پلیس راهور ناجا ، از محدودیت های ترافیکی یاد شده مستثنی است وممنوعیت تردد این وسایل تنها در راه هایی که مقررات یکطرفه شدن عبور و مرور و یا ممنوعیت تردد در طول سال را دارند، اجرا می شود.

وی خاطرنشان کرد: چنانچه حجم عبور و مرور خودروها در محورهای یادشده، زیاد باشد؛ محدودیت های ترافیکی را تمدید می کنیم که این موضوع، از طریق رسانه ها اطلاع رسانی خواهد شد.

مطالب پیشنهادی مرتبط

دیدگاه خود را به ما بگویید.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A